Juwenalia 2015

Szanowni Państwo,
w związku z Juwenaliami obchodzonymi 8 i 9 maja, zajęcia dydaktyczne w te dni są odwołane.

Sekretariat i biblioteka Instytutu w te dni będą nieczynne.

Konferencja: Nauka o informacji (informacja naukowa) w okresie zmian

banner_2015

11-12 maja 2015 r.
Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych,
Warszawa, ul. Nowy Świat 69

Szerokie upowszechnienie i dynamiczny rozwój komputerowych technologii informacyjnych implikują ciągłe zmiany zarówno w polu badawczym nauki o informacji (informatologii), jak i w praktyce działalności informacyjnej, prowadzonej w różnych obszarach życia społecznego: nauce, biznesie, administracji, kulturze, edukacji, ochronie zdrowia i wielu innych.
Celem konferencji „Nauka o informacji (informacja naukowa) w okresie zmian” jest monitorowanie zachodzących przemian, prezentacja nowych koncepcji i metod badawczych oraz projektowanych i wdrażanych nowych rozwiązań. Konferencja służyć ma wymianie doświadczeń badaczy z różnych dyscyplin nauki zajmujących się problematyką rozwijania nowoczesnych technologii i ich zastosowań w różnych dziedzinach działalności badawczej i praktycznej.
Więcej informacji na stronie WWW Konferencji: Nauka o informacji

Kontakt

Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Nowy Świat 69,